drewniane domki ogrodowe

Domek ogrodowy 3×3 m z czterospadowym dachemDomek ogrodowy drewniany 3×3 m z czterospadowym dachem to kompaktowy domek, który doskonale sprawdza się w przypadku wykorzystania na działkach rekreacyjnych, ROD jak i w ogrodach przydomowych. Konstrukcja ścian opiera się na technologii węgłowej pióro-wpust o grubości 19 mm, natomiast legary pod podłogą mają wymiar 5×5 cm. Domek wykonany jest z drewna sosnowego suszonego komorowo do wilgotności 15%, dzięki czemu zapewnia ochronę przed sinizną i grzybami. Wymienione kryteria stanowią kluczowy element, który zapewnia długotrwałą wytrzymałość naszego produktu. Co więcej altana zawiera kompletną, odeskowaną podłogę oraz dach, co sprawia, że jest gotowa od razu do użytkowania. Dodatkowo konstrukcja domku umożliwia ocieplenie od wewnątrz.

 

CENA DOMKU OGRODOWEGO TO JEDYNE 5700 ZŁ

 

Dane techniczne

– Wymiary domku: 3×3 m
– Wymiary drzwi: 194×93 cm
– Wysokość całkowita: 2,8 m
– Wymiary okna 52×72 cm
– Grubość ścianki: 19 mm
– Grubość legarów pod podłogą 5×5 cm
– Kąt dachu 30 stopnie
– Pokrycie dachu papą podkładową
– Drewno: suszona komorowo sosna, nieimpregnowane

Zalety

– Drewno, które zostało dokładnie wysuszone do wilgotności 15%, wykazuje znaczącą twardość, aby w połączeniu z wyjątkową odpornością na zmienne warunki atmosferyczne, czynić je doskonałym materiałem do zastosowania
– Najwyższa jakość strugania
– Domek z podłogą, w pełni odeskowany
– Dach czterospadowy
– Dowolne rozmieszczenie okna
– Okiennica
– Możliwość ocieplenie od wewnątrz
– Dzięki materiałom pomocniczym oraz prostocie wykonania, nie trzeba być doświadczonym monterem, aby móc samodzielnie złożyć ten domek. Jeżeli jednak nie masz możliwości podjąć się samodzielnego montażu, nasza ekipa montażowa może dokonać montażu domku
– Docieramy w każdy zakątek Polski

Konserwacja

Domek 3×3 m jest wykonany z suszonego nieimpregnowanego drewna. W celu zapewnienia dłuższej żywotności drewna, domek należy pomalować impregnatem lub olejem zaraz po złożeniu.

Należy pamiętać, że tę czynność powtarza się regularnie, w zależności od regionalnych warunków pogodowych może się to wahać w granicach 2-4 lat.

Montaż

Domek ogrodowy należy zawsze stawiać na dodatkowej pod konstrukcji wykonanej np. z bloczków betonowych. Dodatkowa przestrzeń zapewnia lepszą cyrkulację powietrza pod domkiem, a konkretnie przedłuża jego żywotność. Dopuszczalne jest również stawianie domku na kostce brukowej ewentualnie wylewce. Zanim rozpoczniesz pracę zapoznaj się z zaleceniami.

Uwaga!
W przypadku montażu domku przez naszą ekipę montażową przygotowanie podłoża należy do Klienta.

W zestawie znajduje się

– Konstrukcja drewniana domku wykonana z suszonej komorowo sosny
– Podłoga – w pełni odeskowana
– Jednoczęściowe pełne drzwi na skobel
– Jedno okno bez szyby ale z okiennicą
– Pokrycie dachowe papą podkładową
– Przewodnik składania domku – materiały pomocnicze

W zestawie nie ma

– Pokrycia oryginalnym gontem bitumicznym
– Drzwi na klucz
– Impregnacji
– Okien PCV
– Donic
– Przybudówki, drewutni
– Mebli
– Montażu domku
– Transportu

Opcje dodatkowe (płatne)

– Pokrycie oryginalnym gontem bitumicznym 750 zł
– Malowanie 600 zł (kolorystyka)
– Drzwi na klucz 1200 zł
– Okno PCV 50×70 cm, uchylne, białe (szyba pojedyncza 4 mm) 300 zł.
Biorąc pod uwagę preferencje klientów dostępna jest również inna kolorystyka oraz wymiar. Ponadto w ofercie dostępne są okna z szybą podwójną.
– Donica duża 60 zł
– Ławka 130 zł
– Stolik 130 zł
– Transport i montaż do uzgodnienia

 

CENA DOMKU OGRODOWEGO TO JEDYNE 5700 ZŁ

 

DOMEK OGRODOWY 3×3 M Z CZTEROSPADOWYM DACHEM WYKONANY JEST Z GOTOWYCH WIĘKSZYCH MODUŁÓW, DZIĘKI CZEMU UMOŻLIWIA TO ŁATWY, SAMODZIELNY MONTAŻ.

 

UWAGA!
Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu zarówno na miejsce dostawy jak i montażu.
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce tylko i wyłącznie na odległość do 20 metrów. Jeżeli jednak odległość jest większa (maksymalnie do 50 metrów), wówczas klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych osób na czas przenoszenia elementów. Jeśli jest więcej metrów to cenę ustala się z grupą montażową.

Call Now Button