Altany ogrodowe – producent

W naszej ofercie znajdą Państwo drewniane altany ogrodowe, które produkujemy wg naszych wzorów lub na indywidualne zamówienie klienta.

Altany ogrodowe od zawsze kojarzą się z błogim relaksem na łonie natury. Posiadanie swojej własnej altany wcale nie jest drogim przedsięwzięciem. Warto jednak wiedzieć na co należy zwrócić uwagę podczas wyboru, tak aby później cieszyć się zakupem przez długie lata.

Drewniane altany ogrodowe powinny być wykonane tak, aby przetrwały wiele lat. Kriswood do produkcji altan wybiera odpowiednio wysokiej jakości drewno. Nadaje to konstrukcji stabilności i wytrzymałości. Nawet jeśli wiąże się to z wyższymi kosztami początkowymi, inwestycja zwróci się w kolejnych latach, gdy nie będzie trzeba dokonywać remontów. Na pokrycie dachu wykorzystujemy dobrej jakości gont, w kilku wersjach kolorystycznych. Łączenia wykonujemy przy pomocy elementów ze stali nierdzewnej. Wszystko to sprawia, że nasze drewniane altany ogrodowe wytrzymują wiele sezonów w idealnym, niezmienionym stanie.

W naszej ofercie znajdą Państwo altanki ogrodowe o różnych kształtach. Modele kwadratowe i prostokątne doskonale sprawdzają się w ogrodzie, często jednak wybierane są jako altany przydomowe – stojąc w oparciu o ścianę domu, pełnią często rolę tarasu. Hitem w naszej ofercie są altany sześciokątne – w tej formie pięknie prezentują się w centralnej części ogrodu.

Produkowane przez nas altany do ogrodu, bez względu na kształt, mają również różne wymiary. Oferujemy altanki 3×3 m, 4×6 m oraz altany sześciokątne o średnicy 320 cm.

Altany ogrodowe naszej produkcji

Drewniane altany naszej produkcji to lekkie konstrukcje przeznaczone do ogrodów i parków. Oferujemy kilka sprawdzonych wzorów altan ogrodowych - tak, aby klient mógł wybrać model dokładnie odpowiadający jego potrzebom. Wszystkie altany, których jesteśmy producentem, prezentują się bardzo dekoracyjnie i naturalnie, doskonale wtapiając się w zielone otoczenie. Wybierz swój wzór altany z naszej kolekcji.

Nasza firma ma siedzibę w województwie śląskim, 50 km od Częstochowy, jednak oferujemy dostawę altan ogrodowych naszej produkcji na terenie całej Polski.

Call Now Button