Domki narzędziowe drewniane

Domki narzędziowe drewniane

Uwielbiasz pracę w ogrodzie lub majsterkowanie? Brakuje ci miejsca na narzędzia? Rozwiązaniem Twoich problemów będzie nasza oferta niezwykle funkcjonalnych i estetycznych domków narzędziowych drewnianych. Tworzymy wyjątkowe domki narzędziowe drewniane, które jednocześnie staną się ozdobą Twojego ogrodu. Ich dodatkową zaletą jest niewątpliwie łatwa modyfikacja i aranżacja wnętrza, aby zostało zaadoptowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Produkujemy solidne i trwałe domki narzędziowe z drewna, które doskonale sprawdzają się jako pomieszczenia do magazynowania przyrządów ogrodniczych i skutecznie chronią je przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.
Ponadto Nasza firma Kriswood specjalizuje się w produkcji domków letniskowych, drewnianych domków ogrodowych, altan ogrodowych.

Funkcjonalny i trwały drewniany domek narzędziowy na każdą kieszeń

Drewniane domki na narzędzia wykonujemy z wysokogatunkowego drewna. Wcześniej odpowiednio przygotowanego, tak, aby konstrukcje z niego powstające, były solidne i trwałe. Jako producent domków dbamy o to, aby do klienta trafiały produkty najwyższej jakości, idealnie wpasowujące się w jego indywidualne potrzeby. Domek narzędziowy drewniany to zatem nie tylko praktyczne pomieszczenie do przechowywania sprzętu ogrodniczego, ale także niezwykle estetyczna konstrukcja. Efektownie prezentuje się i potrafi świetnie wkomponować się w aranżację każdego ogrodu. Wysoka jakość i atrakcyjne ceny naszych produktów niewątpliwie zachęcają do ich nabycia.

Domki narzędziowe z montażem i transportem

Nasza firma zapewnia transport i montaż domków na działce klienta.

W ofercie mamy wiele różnych ciekawych wzorów. Daje to możliwość dopasowania domku do stylu każdego domu i ogrodu. W razie potrzeby zmiany otoczenia domek drewniany można pokryć farbą innego koloru (kolorystyka) i w ten sposób zupełnie zmienić jego wygląd.

Nasza firma ma siedzibę w województwie śląskim, 40 km od Częstochowy, jednak oferujemy dostawę i montaż drewnianych domków ogrodowych na terenie całej Polski.

Montaż domków narzędziowych drewnianych wymaga przygotowania trwałego podłoża. W takim wypadku można zastosować wylewkę, kostkę brukową lub bloczki betonowe. Konieczne będzie także utwardzenie i wyrównanie gruntu, na którym zamierzamy postawić konstrukcję. Zanim rozpoczniesz pracę zapoznaj się z zaleceniami.

Domki narzędziowe w naszej ofercie:

Domek narzędziowy drewniany 2x2 m

Domek narzędziowy drewniany 2x2 m

Domek narzędziowy drewniany 2x2,5 m

Domek narzędziowy drewniany 2x2,5 m

Domek narzędziowy drewniany 4x2 m

Domek narzędziowy drewniany 4x2 m

Call Now Button