Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/switchmedia4/public_html/kriswood/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/switchmedia4/public_html/kriswood/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/switchmedia4/public_html/kriswood/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Producent domków letniskowych. Drewniane domki letniskowe. Śląsk.

Drewniane domki letniskowe

W naszej ofercie znajdą Państwo solidne parterowe domki letniskowe z antresolą i tarasem w wersji sezonowej lub docieplanej. Oferujemy domki w różnych rozmiarach dostosowane do potrzeb klienta.

Nasza firma jest producentem drewnianych domków letniskowych. Wykonane przez nas domki są funkcjonalne i estetyczne. Zapewniamy również montaż wykonanych przez nas domków letniskowych na działce klienta. Wszystkie oferowane domki można modyfikować.

Dlaczego warto mieć swój własny domek letniskowy

Z roku na rok ceny noclegów w pensjonatach nad morzem, w górach i nad jeziorami rosną. Dlatego też osoby, które mają chociaż mały skrawek ziemi w tamtych rejonach, chętnie budują drewniane domki letniskowe.

Posiadanie własnego drewnianego domku letniskowego sprawia, że nie jesteśmy od nikogo uzależnieni w kwestii noclegowej. W każdej chwili, kiedy zapragniemy wyjazdu na łono natury, możemy wsiąść w samochód i udać się na relaksujący wypoczynek. Niezależnie od warunków pogodowych możemy miło spędzać czas mając pewny dach na głową.
Drewniany domek letniskowy może pełnić także funkcję małego składziku, w którym przechowamy potrzebne do pracy w ogrodzie narzędzia lub niezbędny sprzęt wędkarski czy sportowy. Co ważne, nikt nam tego nie zabroni, bo przecież jesteśmy u siebie.

Bez zbędnych formalności

Jeszcze do niedawna budowa drewnianego domku letniskowego wymagała odpowiedniego zgłoszenia do starostwa lub urzędu miasta na prawach powiatu. Jednak od 1 stycznia tego roku w życie weszła nowelizacja, która znacznie usprawnia ten proces. Od teraz każdy bez zbędnego zgłaszania i otrzymywania pozwolenia na budowę może postawić na swojej działce parterowy domek letniskowy o powierzchni nieprzekraczającej 35 m² na terenach wiejskich i 25 m² na terenach miejskich.

Nasza firma ma siedzibę w województwie śląskim, 50 km od Częstochowy, jednak oferujemy dostawę drewnianych domków letniskowych na terenie całej Polski.

Domki letniskowe w naszej ofercie: