Domki letniskowe drewniane

W naszej ofercie znajdą Państwo solidne parterowe domki letniskowe z tarasem lub w pełni zabudowane. Oferujemy domki w różnych rozmiarach dostosowane do potrzeb klienta. Nasza firma zapewnia transport i montaż domków na działce klienta.

Nasza firma jest producentem drewnianych domków letniskowych, drewnianych domków ogrodowych, domków narzędziowych, altan ogrodowych. Wykonane przez nas domki są funkcjonalne i estetyczne. Zapewniamy również montaż wykonanych przez nas domków letniskowych na działce klienta. Wszystkie oferowane domki można modyfikować.

Domek letniskowy – dlaczego warto mieć swój własny?

Z roku na rok ceny noclegów w pensjonatach nad morzem, w górach i nad jeziorami rosną. Dlatego też osoby, które mają chociaż mały skrawek ziemi w tamtych rejonach, chętnie budują drewniane domki letniskowe. Posiadanie własnego drewnianego domku letniskowego sprawia, że nie jesteśmy od nikogo uzależnieni w kwestii noclegowej. W każdej chwili, kiedy zapragniemy wyjazdu na łono natury, możemy wsiąść w samochód i udać się na relaksujący wypoczynek. Niezależnie od warunków pogodowych możemy miło spędzać czas mając pewny dach nad głową.

Drewniany domek letniskowy może pełnić także funkcję małego składziku, w którym przechowamy potrzebne do pracy w ogrodzie narzędzia lub niezbędny sprzęt wędkarski czy sportowy. Co ważne, nikt nam tego nie zabroni, bo przecież jesteśmy u siebie.

Bez zbędnych formalności

Jeszcze do niedawna budowa drewnianego domku letniskowego wymagała odpowiedniego zgłoszenia do starostwa lub urzędu miasta na prawach powiatu. Jednak weszła nowelizacja, która znacznie usprawnia ten proces. Każdy bez zbędnego zgłaszania i otrzymywania pozwolenia na budowę może postawić na swojej działce parterowy domek letniskowy o powierzchni nieprzekraczającej 35 m² na terenach wiejskich i 25 m² na terenach miejskich.

Tanie domki letniskowe producent

W ofercie mamy wiele różnych ciekawych wzorów domków letniskowych w różnych cenach. Daje to możliwość dopasowania domku do stylu każdego domu i ogrodu. W naszej ofercie znajdą Państwo również tanie domki letniskowe wykonane z drewna. W razie potrzeby zmiany otoczenia domek drewniany można pokryć farbą innego koloru (kolorystyka) i w ten sposób zupełnie zmienić jego wygląd.

Domki letniskowe z montażem i transportem

Nasza firma ma siedzibę w województwie śląskim, 40 km od Częstochowy, jednak oferujemy dostawę i montaż drewnianych domków na terenie całej Polski.

Montaż domków letniskowych wymaga przygotowania trwałego podłoża. W takim wypadku można zastosować wylewkę, kostkę brukową lub bloczki betonowe. Konieczne będzie także utwardzenie i wyrównanie gruntu, na którym zamierzamy postawić konstrukcję. Zanim rozpoczniesz pracę zapoznaj się z zaleceniami.

Domki letniskowe w naszej ofercie:

Call Now Button