Altana ogrodowa sześciokątna zabudowana 320 cm

Altanka sześciokątna zabudowana 320 cm

Altanka sześciokątna zabudowana o średnicy 320 cm

Altanka ogrodowa sześciokątna zabudowana o średnicy 320 cm doskonale sprawdza się w przypadku wykorzystania na działkach rekreacyjnych, ROD, jak i w ogrodach przydomowych. Wysokość słupów to 195 cm, grubość słupów nośnych 9×9 cm, natomiast legary pod podłogą mają wymiar 5×5 cm. Domek wykonany jest z drewna sosnowego suszonego komorowo do wilgotności 15%, dzięki czemu zapewnia ochronę przed sinizną i grzybami. Wymienione kryteria stanowią kluczowy element, który zapewnia długotrwałą wytrzymałość naszego produktu. Co więcej altana zawiera kompletną, odeskowaną podłogę oraz dach, co sprawia, że jest gotowa od razu do użytkowania.

CENA ALTANY TO JEDYNE 5800 ZŁ

 

Dane techniczne

– Wymiary altany: 320 cm średnicy
– Wysokość do szczytu altany: 2,7 m
– Grubość słupów nośnych: 9×9 cm
– Grubość legarów pod podłogą 5×5 cm
– Pokrycie dachu gontem bitumicznym
– Drewno: suszona komorowo sosna, nieimpregnowane

Zalety

– Drewno, które zostało dokładnie wysuszone do wilgotności 15%, wykazuje znaczącą twardość, aby w połączeniu z wyjątkową odpornością na zmienne warunki atmosferyczne, czynić je doskonałym materiałem do zastosowania
– Najwyższa jakość strugania
– Altana z podłogą i dachem w pełni odeskowanym
– Boki altany zabudowane są do wysokości 100 cm. Pozostałą część ścianki stanowią solidne kratki ozdobne, które „uchronią” nas przed wścibskimi sąsiadami
– Do wyboru gont bitumiczny w kolorze brąz, zieleń bądź czerwień
– Dzięki materiałom pomocniczym oraz prostocie wykonania, nie trzeba być doświadczonym monterem, aby móc samodzielnie złożyć altanę. Jeżeli jednak nie masz możliwości podjąć się samodzielnego montażu, nasza ekipa montażowa może dokonać montażu altany
– Altana bez problemu pomieści od 12 do 15 osób
– Docieramy w każdy zakątek Polski

Konserwacja

Altana wykonana jest z suszonego nieimpregnowanego drewna. W celu zapewnienia dłuższej żywotności drewna, altanę należy pomalować impregnatem lub olejem zaraz po złożeniu.

Należy pamiętać, że tę czynność powtarza się regularnie, w zależności od regionalnych warunków pogodowych może się to wahać w granicach 2-4 lat.

Montaż

Altanę ogrodową należy zawsze stawiać na dodatkowej pod konstrukcji wykonanej np. z bloczków betonowych. Dodatkowa przestrzeń zapewnia lepszą cyrkulację powietrza pod altaną, a konkretnie przedłuża jej żywotność. Dopuszczalne jest również stawianie altany na kostce brukowej ewentualnie wylewce. Zanim rozpoczniesz pracę zapoznaj się z zaleceniami.

Uwaga!
W przypadku montażu altany przez naszą ekipę montażową przygotowanie podłoża należy do Klienta.

W zestawie znajduje się

– Konstrukcja drewniana domku wykonana z suszonej komorowo sosny
– Podłoga – w pełni odeskowana
– Pokrycie dachowe gontem bitumicznym
– 5 ławek i stół 140 cm średnicy
– Przewodnik składania altany – materiały pomocnicze

W zestawie nie ma

– Impregnacji
– Donic
– Montażu
– Transportu

Opcje dodatkowe (płatne)

– Malowanie altany 700 zł
– Duża donica 60 zł
– Transport i montaż do uzgodnienia

 

CENA ALTANY TO JEDYNE 5800 ZŁ

ALTANA WYKONANA JEST Z GOTOWYCH WIĘKSZYCH MODUŁÓW, DZIĘKI CZEMU UMOŻLIWIA TO ŁATWY, SAMODZIELNY MONTAŻ.

UWAGA!
Kupujący jest zobowiązany do udostępnienia podjazdu zarówno na miejsce dostawy jak i montażu.
Pracownicy przenoszą towar z samochodu na wskazane miejsce tylko i wyłącznie na odległość do 20 metrów. Jeżeli jednak odległość jest większa (maksymalnie do 50 metrów), wówczas klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł lub do zapewniania 2 dodatkowych osób na czas przenoszenia elementów. Jeśli jest więcej metrów to cenę ustala się z grupą montażową.

Call Now Button