Drewniane domki ogrodowe

drewniany domek ogrodowy

Oferujemy Drewniane domki ogrodowe, wykonywane według naszych wzorów, jak i na specjalne zamówienie klienta. Oferujemy dostawę i montaż domków na terenie całej Polski. Domki ogrodowe z drewna cieszą się wśród naszych klientów niesłabnącą popularnością. Znakomicie sprawdzają się zarówno jako domki w przydomowym ogrodzie, jak i jako domek na rekreacyjnej działce, ROD.

Domki Ogrodowe z Drewna

W architekturze zapanowała moda na drewno. Jest to powrót do panującej już kiedyś fascynacji tym budulcem.

Domki drewniane na działkę

Drewniany ogrodowy domek na działce może pełnić wiele funkcji. Począwszy od składu dziecięcych zabawek, poprzez domki narzędziowe, kończąc na wygodnych domkach letniskowych. Jeśli posiadamy w naszym domu kominek w ogrodowym domku może znaleźć się estetyczna drewutnia (wiata na drewno).

Zalety drewnianych domków

Drewniane domki ogrodowe mają wiele plusów porównując do alternatywy murowanej. Po pierwsze specyfika zabudowy ogrodowej jest taka, że lepszym rozwiązaniem są lekkie, bardziej mobilne konstrukcje. W razie potrzeby miejsca drewniane domki mogą łatwo zostać przeniesione, czego nie da się zrobić, gdy na przykład domek jest murowany. Druga zaleta takich konstrukcji to łatwość budowy. Nawet laik poradzi sobie z ułożeniem gotowych drewnianych elementów w całość. Oczywiście oferujemy również dostawę i montaż naszych konstrukcji u klienta.


Domki ogrodowe z montażemDrewniane domki ogrodowe

Oferujemy domki ogrodowe oraz altany z montażem u klienta. Nasze usługi są kompleksowe, obejmują produkcję domku według wzoru wybranego przez klienta, a także transport i montaż w wyznaczonym miejscu.

Domki na działkę z montażem i transportem

Nasza firma zapewnia transport i montaż domków na działce klienta.

W ofercie mamy wiele różnych ciekawych wzorów. Daje to możliwość dopasowania domku do stylu każdego domu i ogrodu. W razie potrzeby zmiany otoczenia domek drewniany można pokryć farbą innego koloru (kolorystyka) i w ten sposób zupełnie zmienić jego wygląd.

Drewniany domek ogrodowy lub domek na działkę to inwestycja na lata. Wszystkie konstrukcje znajdujące się w ofercie naszej firmy są wykonywane z wysokiej jakości drewna.

Nasza firma ma siedzibę w województwie śląskim, 40 km od Częstochowy, jednak oferujemy dostawę i montaż drewnianych domków ogrodowych na terenie całej Polski.

Montaż drewnianego domku ogrodowego wymaga przygotowania trwałego podłoża. W takim wypadku można zastosować wylewkę, kostkę brukową lub bloczki betonowe. Konieczne będzie także utwardzenie i wyrównanie gruntu, na którym zamierzamy postawić konstrukcję. Zanim rozpoczniesz pracę zapoznaj się z zaleceniami.

Drewniane domki ogrodowe w naszej ofercie:

Call Now Button