Drewniane domki ogrodowe

Domki ogrodowe z drewna

Oferta firmy Kriswood to szeroki wybór drewnianych domków ogrodowych, wykonywanych również na specjalne zamówienie klienta.

Moda na drewno

W architekturze zapanowała moda na drewno. Jest to powrót do panującej już kiedyś fascynacji tym budulcem. Coraz popularniejsze stają się zarówno drewniane domy, jak i elemdrewniany domek ogrodowyenty wystroju ogrodów.

Jak dopracować wystrój ogrodu?

Posiadając dom i kawałeczek ogrodu, każdy chce urządzić przestrzeń funkcjonalnie, tak aby było zarówno praktycznie jak i ładnie. Ostatnio moda podpowiada, że najlepszym tego typu rozwiązaniem są drewniane domki ogrodowe. Domki takie mogą pełnić wiele funkcji. Począwszy od składu dziecięcych zabawek, poprzez domki narzędziowe. Dla domu z kominkiem w takim drewnianym domku ogrodowym może znaleźć się estetyczna drewutnia.


Dlaczego drewniany domek?domek drewniany z drewutnią

Drewniane domki ogrodowe mają wiele plusów porównując do alternatywy murowanej. Po pierwsze specyfika zabudowy ogrodowej jest taka, że lepszym rozwiązaniem są lekkie, bardziej mobilne konstrukcje. W razie potrzeby miejsca domki narzędziowe mogą łatwo zostać przeniesione czego nie da się zrobić, gdy na przykład drewutnia jest murowana. Druga zaleta takich konstrukcji to łatwość budowy. Nawet laik poradzi sobie z ułożeniem gotowych drewnianych elementów w całość. Nasza firma zapewnia montaż domków, naszej produkcji, u klienta. W naszej ofercie mamy wiele różnych ciekawych wzorów i planów takich budowli. Daje to możliwość dopasowania domku do stylu każdego domu i ogrodu. W razie potrzeby zmiany otoczenia domek drewniany można pokryć farbą innego koloru i w ten sposób zupełnie zmienić to jak wygląda otoczenie domu.

Domki drewniane w naszej ofercie: