Drewniane domki ogrodowe

Domki ogrodowe z drewna

Oferujemy szeroki wybór drewnianych domków ogrodowych, wykonywanych wg naszych wzorów, jak i na specjalne zamówienie klienta. Oferujemy dostawę i montaż domków na terenie całej Polski. Drewniane domki ogrodowe cieszą się wśród naszych klientów niesłabnącą popularnością. Znakomicie sprawdzają się zarówno w przydomowym ogrodzie, jak i na rekreacyjnej działce.

Moda na drewno

drewniany domek ogrodowyW architekturze zapanowała moda na drewno. Jest to powrót do panującej już kiedyś fascynacji tym budulcem. Coraz popularniejsze stają się również drewniane domki, jako praktyczny element wystroju ogrodów.

Drewniany domek może pełnić wiele funkcji. Począwszy od składu dziecięcych zabawek, poprzez domki narzędziowe, kończąc na wygodnych domkach letniskowych. Jeśli posiadamy w  domu kominek w takim drewnianym domku może znaleźć się estetyczna drewutnia (wiata na drewno).


Zalety drewnianych domkówdomek drewniany z drewutnią

Drewniane domki ogrodowe mają wiele plusów porównując do alternatywy murowanej. Po pierwsze specyfika zabudowy ogrodowej jest taka, że lepszym rozwiązaniem są lekkie, bardziej mobilne konstrukcje. W razie potrzeby miejsca domki narzędziowe mogą łatwo zostać przeniesione, czego nie da się zrobić, gdy na przykład drewutnia jest murowana. Druga zaleta takich konstrukcji to łatwość budowy. Nawet laik poradzi sobie z ułożeniem gotowych drewnianych elementów w całość.

Nasza firma zapewnia dostawę i montaż domków u klienta.

W ofercie mamy wiele różnych ciekawych wzorów. Daje to możliwość dopasowania domku do stylu każdego domu i ogrodu. W razie potrzeby zmiany otoczenia domek drewniany można pokryć farbą innego koloru i w ten sposób zupełnie zmienić jego wygląd.

Drewniane domki ogrodowe w naszej ofercie: