Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/switchmedia4/public_html/kriswood/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/switchmedia4/public_html/kriswood/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/switchmedia4/public_html/kriswood/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Drewniane domki ogrodowe | Producent Kriswood, Śląsk

Drewniane domki ogrodowe

Oferujemy drewniane domki ogrodowe, wykonywane wg naszych wzorów, jak i na specjalne zamówienie klienta. Oferujemy dostawę i montaż domków na terenie całej Polski. Domki ogrodowe z drewna cieszą się wśród naszych klientów niesłabnącą popularnością. Znakomicie sprawdzają się zarówno w przydomowym ogrodzie, jak i na rekreacyjnej działce.

drewniane domki ogrodowe

Domki ogrodowe z drewna

W architekturze zapanowała moda na drewno. Jest to powrót do panującej już kiedyś fascynacji tym budulcem.

Drewniany domek ogrodowy może pełnić wiele funkcji. Począwszy od składu dziecięcych zabawek, poprzez domki narzędziowe, kończąc na wygodnych domkach letniskowych. Jeśli posiadamy w naszym domu kominek w ogrodowym domku może znaleźć się estetyczna drewutnia (wiata na drewno).


Zalety drewnianych domkówdrewniany domek ogrodowy z drewutnią

Drewniane domki ogrodowe mają wiele plusów porównując do alternatywy murowanej. Po pierwsze specyfika zabudowy ogrodowej jest taka, że lepszym rozwiązaniem są lekkie, bardziej mobilne konstrukcje. W razie potrzeby miejsca drewniane domki mogą łatwo zostać przeniesione, czego nie da się zrobić, gdy na przykład domek jest murowany. Druga zaleta takich konstrukcji to łatwość budowy. Nawet laik poradzi sobie z ułożeniem gotowych drewnianych elementów w całość. Oczywiście oferujemy również dostawę i montaż naszych konstrukcji u klienta.

Drewniane domki ogrodowe z montażem u klienta

Nasza firma zapewnia dostawę i montaż domków u klienta.

W ofercie mamy wiele różnych ciekawych wzorów. Daje to możliwość dopasowania domku do stylu każdego domu i ogrodu. W razie potrzeby zmiany otoczenia domek drewniany można pokryć farbą innego koloru i w ten sposób zupełnie zmienić jego wygląd.

Domek ogrodowy to inwestycja na lata. Wszystkie konstrukcje znajdujące się w ofercie naszej firmy są wykonywane z wysokiej jakości drewna.
Nasza firma ma siedzibę w województwie śląskim, 50 km od Częstochowy, jednak oferujemy dostawę i montaż drewnianych domków ogrodowych na terenie całej Polski.
Montaż drewnianego domku ogrodowego wymaga przygotowania trwałego podłoża. W takim wypadku można zastosować wylewkę, kostkę brukową lub bloczki betonowe. Konieczne będzie także utwardzenie i wyrównanie gruntu, na którym zamierzamy postawić konstrukcję.

 

Drewniane domki ogrodowe w naszej ofercie: